Nasıl dolapları zararlı maddeler kaldırmak için

Dolaplar vardır şu anda ortak kullanın. Ve onların malzemeleri, onlar farklı tipe ayrılabilir: ahşap, plastik ve çelik. Güvenlik ve rahatlık avantajları hardwearing çelik dosyalama dolaplar var gibi böylece birçok şirket tarafından tercih. Ancak, sprey boya ve sprey toz dolabında sadece Çevre kirliliğine, ama aynı zamanda insan vücuduna zarar zararlı artıkları, neden olur. Yani, nasıl zararlı maddelerin artıkları kabinde kaldırılır?

1. yeni kabine delikleri yerleştirerek, onların tadı yapıştırıcı, boya ve diğer zararlı maddelerle ile kabine dosyalama ve böylece insan vücuduna zarar azaltma böylece formaldehit içerik azaltarak Office, havalandırma kalmasını istiyorum.

2. karbon emici formaldehit emilimi için kullanma. Bu daha güvenli bir yöntemdir ve işlem basittir veya ofiste biraz, daha uygun bir formaldehit Office düşük içerik içinde dosya dolabı yerleştirilebilir.

3. bitki emme. Bu da yaygın yöntemlerden birini, yerleştirilen iç mekan bitkileri absorbe formaldehit bir rol oynayabilir. Bu sadece formaldehit ve diğer zararlı maddelerle düzeylerini azaltmak, hem de bu yüzden office ortamının iyileştirilmesi örümcek bitkiler, Aloe, agav, yeşil bitkiler, ruh halini Ofis çalışanları geliştirmek gibi.

©Wuxi XSX Metal malzemeler Co, Ltd