Yapı ve inşaat için küresel alüminyum Pazar

650773467000378844.jpgO küresel alüminyum göreli raporuna göre piyasa 2016-2020 döneminde %6.31 CAGR büyümeye yapı ve inşaat sektörü için.


Pazar büyüme artırmak için yardımcı bir eğilim artış alüminyum BIPV sistemlerinde kullanılır. BIPV sistemleri yeşil girişimleri kabul edilir. BIPV sistemleri, alüminyum çerçeveli fotovoltaik sistemlerdir.

Bu sistemler cepheler ve binaların çatıları kullanılır. BIPV sistemleri, ince bir güneş pili polimer çatı membran yapılan düz çatılar entegre edilmiştir. Geleneksel yapı malzemeleri, yerine bu sistemler binalarda enerji kaynağı olarak kullanılır ve inşaat toplam maliyeti azaltmak. Alüminyum Cephe Sistemleri-ebilmek var olmak installed eski binalar vererek yeni bir görünüm hem de işlevsel bir avantaj bu malzemelerin yenilenebilir enerji oluşturmak için yardımcı olarak.

Akey büyüme sürücü sistemleri Bina Otomasyon artış gözleniyor. Bina otomasyonu sistemleri bina enerji tüketimini azaltarak ömrü yardımcı programları geliştirmek ve yolcu konforu artırılması daha etkili olmasını sağlar. Alüminyum ekstrüzyon profil sistemleri iyi, katma değerli çözümler olarak bina üretimi için kullanılır.

Bu ürünler giderek windows, kapı, cephe ve yana kayar modern yüksek katlı binalar, ticari binalar ve yıldızlı Hoteller şeklinde kullanılır.


Alüminyum profiller pazar payı nedeniyle onların ince yapısı, dayanıklılık ve ihmal edilebilir bakım fiyat kazanmaktadır. Çelik, alüminyum ürünler yalıtım sınırlamalar var mı; Böylece, arzu edilen yalıtım değeri bu profilleri ile elde edilebilir.

©Wuxi XSX Metal malzemeler Co, Ltd